
Термосумка Ranger HB5-S стане шикарним подарунком для людей, які люблять виїзди на природу в теплу пору року.
Серед багатьох її переваг варто виділити:
- Компактні розміри при досить великої місткості - у сумку об'ємом 5 л легко увійдуть 6 банок пива і акумулятори холоду;
- Надійність кожної деталі - змійок, кишень, наповнювача, тканини, світловідбивних елементів;
- Ізотермічний наповнювач, який дозволить протягом кількох годин підтримувати потрібну температуру продуктів - холодних або гарячих.

Така термосумка забезпечить вам свіжі овочі і прохолодні напої навіть десь далеко в лісі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 5 л |
| Щільність матеріалу | 600 ден |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Зелений |
| Товщина ізотермічного наповнювача | 6 мм |
| Розміри | |
| Висота | 16 см |
| Глибина | 19 см |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час збереження температури | 12 |
| Модель | |
| Модель | Ranger HB5-S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴











