Стильний і якісний рюкзак SwissGear - це ідеальний рюкзак для активної життя. Ця модель вражає різноманітністю відділень та зручностей.
Рюкзак вважається універсальним і ідеально підходить для прогулянок містом, подорожей та фізичних навантажень.
Основні характеристики:
- Ергономічна спинка рівномірно розподіляє навантаження на хребет і поперек, а також забезпечує відмінну циркуляцію повітря, що гарантує суху спину навіть у спеку.
- Ергономічні плечові ремені з додатковим ущільненням не дозволяють плечима надто страждати навіть при тривалому носінні рюкзака.
- Ручка додатково зміцнена сталевим тросом, що дозволяє витримати вес до 25 кг і продовжити термін служби рюкзака.
- Внутрішній органайзер дозволяє зручно зберігати маленькі предмети, такі як ключі, ручки, мобільний телефон.
- М'яке відділення для ноутбука до 17 дюймів забезпечує безпечне зберігання вашого обладнання.
- Карманчик для MP3-плеєра та вхід для навушників на лямці дозволяють слухати улюблену музику навіть під час дощу
- До комплекту входити приємний бонус – дощовик на випадок негоди.
- Є тримач для сонцезахисних окулярів на лямці.
- Окремий карманчик для мобільного телефону також розташований на лямці.
- Регульовані стяжки бічних ремнів допомагають настроїти об'єм рюкзака від 36 до 55 літрів.
- Розміри: 48 х 30 х 27 см.
- Колір: чорний.
- Вес: 1,1 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | Взрослая |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Объем | 40 л |
| Материал | Полиэстер |
| Особенности | Водонепроницаемая ткань, Карман для ноутбука, Вентиляция спины, Анатомическая конструкция, Лямки анатомической формы |
| Цвет | Черный |
| Высота | 27 см |
| Ширина | 30 см |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Состояние | Новое |
| Производитель | SwissGear |
Информация для заказа
- Цена: 849 ₴





