
Універсальна складана підлогова сушарка Garment rack - це практична трирівнева сушарка для білизни на колесах, які можна заблокувати перед переміщенням (ви також можете розібрати їх). "Руки" сушарки можна скласти, так що вішак не займе багато місця, і ви можете помістити його, наприклад, в шафі або гардеробі.
Переваги:
- Виготовлена з міцного пластику та металу.
- Конструкція розбірна, що дозволяє легко розібрати сушарку, якщо виникне потреба.
- Речі можна розвішувати на перекладинах, що дозволяє дбати про більш делікатний одяг.
- Одяг відмінно сохне і не мнеться.
- Сушарка для білизни підлогова складається з трьох рівнів.

Характеристики:
- Колір: білий і сріблястий
- Матеріал: нержавіюча сталь, ABS, PP
- Вага нетто: 4,7 кг
- Вантажопідйомність: 15 кг
- Розмір: (80-142) x 63 x 179 см
- Вага брутто: 5,4 кг
- Розмір упаковки: 89,5 x 28,5 x 9,5 см
Комплектація:
- Полиця в розібраному стані
- Коліщатка - 4 шт.
- Інструкція по збірці
- Коробка
Ця універсальна складана підлогова сушарка 3 Tiers Garment rack стане невід'ємною частиною вашого господарства, забезпечуючи ефективне і зручне сушіння білизни та економію простору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сушилки | Підлогова |
| Матеріал | Метал |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Довжина | 630 мм |
| Ширина | 1420 мм |
| Висота | 1790 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 889 ₴









