Ультразвуковий очищувач для обличчя для видалення вугрів, пор, прищів, очищувач для обличчя EMS, підтяжка обличчя, пілінг, лопатка, ультразвуковий іонний скрубер для шкіри.
Характеристики:
- Матеріал продукту: нержавіюча сталь ABS+304.
- Робоча напруга 3,7 ст.
- Потужність: 2 Вт.
- Місткість акумулятора: 500 мАг. експорт позитивних іонів, імпорт негативних іонів, підйом та затягування EMS.
- Частота ультразвукової вібрації: 24500 раз/с.
- Джерело живлення: заряджання через USB.
- Напруга зарядки: 5, 1 А.
- Вага товару: 95 г.
- Розмір продукту: 17*4,8*1,6 см.
Функції:
Ультразвукове очищення, пори. Зменшення, видалення прищів/чорних точок, освітлення шкіри, введення поживних речовин, підтяжка обличчя та активація колагену
Режим ультразвукового очищення: Подвійна магнітна ультразвукова технологія очищення пір, чисте і прозоре шліфування шкіри, високочастотна вібрація 24 500 Гц, звільнення від зайвої мертвої шкіри на поверхні, очищаюче молочко для очищення шкіри від забруднень, легеня.
Ультразвукова технологія ION+ дуже ефективна при видаленні та руйнуванні чорних точок, вібраційна хвиля витрушує дрібні частинки чорних точок, які вибиваються з пір, нехімічне глибоке очищення пір, ультразвукова точна вібрація руйнує глибокий шар чорних точок та бруду.
У волосяних фолікул легко виводиться. ІОН-відкриває пори, розпорошує воду у водяний туман, поживні речовини потрапляють прямо в нижню частину шкіри, пробуджуючи шкіру від нижньої частини м'язів, дозволяючи шкірі повністю поглинатися, сироватка для обличчя і т. д. сприяють вбиранню.
Стимулює вироблення колагену обличчя, підтягує шкіру і досягає ліфтингового та пластичного ефекту, надаючи більшої лінії обличчя.
Комплектація:
- Ультразвуковий скребок для шкіри
- USB-кабель
- Керівництво
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електричний масажер |
| Функціональність масажера | Косметичний масаж |
| Область застосування | Обличчя |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 170 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| колір | Білий |
| Функції апарата | EMS |
- Ціна: 454 ₴






