Сушарка для речей Japanese clothesline, Біла автоматична мотузка для білизни - настінна сушарка 4.2 м
488 ₴
- Немає в наявності
- Код: NNJAP42
- +380 (50) 441-87-44📲
Настінна сушарка для білизни
Якщо ви шукайте компактну сушарку для білизни на балкон або у ванну - ви отримуєте універсальний пристрій, який можна розмістити практично скрізь.
Висувна мотузка для білизни - це компактна сушіння для одягу з настінним кріпленням. Виріб легко можна встановити у ванній, на кухні, балконі або повісити на задньому дворику в саду.
Висувна мотузка для білизни стане відмінним вибором для тих, хто хоче заощадити вільний простір в кімнаті. Маленькі розміри та зручне кріплення дозволяють розмістити сушарку будь-де, а автоматична смотка троса дозволить прибрати мотузку на один бік.
Вішалка має пластиковий корпус, усередині якого міститься трос із нержавіючої сталі завдовжки 4,2 метри. Мотузка витягується та фіксується на будь-якій довжині.
Корпус сушіння кріпиться до стіни за допомогою підручних інструментів, що йдуть у комплекті. Щоб зафіксувати мотузку на потрібній відстані, варто встановити планку з тримачем. Трос змотується назад автоматично.
Настінна сушарка для білизни, характеристики:
- Тип: Сушіння для одягу;
- Матеріал: Пластик, алюміній, нержавіюча сталь;
- Колір: Білий;
- Вага: 400 г;
- Довжина шнура: 4,2 м;
- Розміри: (ДхШхГ): 12х8, 5х8, 5 см;
- Максимальне навантаження: 20 кг;
Додаткові характеристики:
- Автоматичне змотування;
- Мотузка для білизни (трос) зроблена з нержавіючої сталі покрита спеціальним матеріалом;
- Тип упаковки: Картонна коробка;
- Країна виробник товару: Китай.
Автоматична мотузка для білизни, комплектація:
- Сушарка для білизни;
- Кріпильні пластини;
- Набір дюбелів із шурупами;
- Тюбик із клеєм;
- Інструкція англійською мовою.
| Основні | |
|---|---|
| Тип сушилки | Настінно-стельовий |
| Матеріал | Алюміній |
| Рабочая длина сушилки, м | До 10 |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.4 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 85 мм |
- Ціна: 488 ₴











