Сумка холодильник Topturism об'ємом 15 літрів
Термосумка із щільного і міцного матеріалу (поліестер), добре прошита. Зберігає температуру з 3-4 акумуляторами холоду до 24 годин, залежно від температури навколишнього середовища.
Містка та зручна ізотермічна сумка розмірами:
Довжина 30 см
Ширина 20 см
Висота 25 см

Можна використовувати для виходу на природу з компанією або для транспортування охолоджених продуктів та напоїв.
Термосумка виготовлена в Україні, гарантія 12 місяців.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 15 л |
| Час збереження температури | 24 годин |
| Вага | 650 г |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Щільність матеріалу | 600 ден |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴













