Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Рекомендований об'єм приміщення | 10 куб. м |
| Вбудований гігростат | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Тип | Зволожувач |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Ароматизація | Так |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 112 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Глибина | 88 мм |
| Вага | 0.185 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Лимон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 539 ₴


