

Термосумка 15л 32х24х20см сумка холодильник Time Eco 3015SX ⛺ Синій з салатовим
640 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 941-87-44
📲- +380 (50) 441-87-44📲
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 15 л |
| Вага | 350 г |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Матеріал | Поліестер |
| Щільність матеріалу | 600 ден |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 32 см |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Синій з салатовим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴
- Спосіб упаковки: п/э пакет


