Сумка холодильник Time Eco 3015 SX з салатовою прошивкою
Термосумка Time Eco 3015SX точно стане в нагоді вам в теплу пору року - для поїздок на дачу, на річку або на пікнік. Покупці відзначають такі її переваги:
-
Компактні розміри і невелику вагу, завдяки чому сумку легко перевозити або переносити;
-
Міцну немаркий тканину і відмінну фурнітуру - міцну змійку, надійні ручки;
-
Зручність використання, адже достатньо лише докупити пару акумуляторів холоду і продукти в сумці будуть свіжими та прохолодними не одну годину.
В сумку з легкістю поміщається навіть пляшка вина або шампанського, так що ви точно зможете скласти в неї все необхідне для комфортного відпочинку.
Доставка Новою Поштою по Україні 50 грн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 15 л |
| Вага | 350 г |
| Колір | Синій |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Матеріал | Поліестер |
| Щільність матеріалу | 600 ден |
| Стан | Новий |
| Кишені для аксесуарів | Є |
| Підкладка | Алюмінієвий термопласт |
| Розміри | |
| Ширина | 31 см |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴
- Спосіб упаковки: п/е пакет






