
Термосумка-рюкзак Ranger - це незамінний супутник кожного, хто любить пікніки на природі.
Для чого потрібна термосумка?
- Вона допомагає довше зберегти продукти свіжими, а напої прохолодними (збільшити час збереження прохолоди допоможуть акумулятори холоду);
- У неї можна скласти всі необхідні для відпочинку речі, щоб потім не шукати їх по різних пакетах;
- Вона зручна у використанні - є ручки для носіння, практична змійка;
- Оптимальний обсяг 21л, підійде для компанії 4-5 осіб.
Така сумка для пікніка вам точно потрібна у весняно-осінній період, щоб їсти на природі свіжі ягоди і пити прохолодну воду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 21 л |
| Щільність матеріалу | 600 ден |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 30 см |
| Ширина | 25 см |
| Товщина ізотермічного наповнювача | |
| Товщина ізотермічного наповнювача | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴






