
Сумка холодильник Time Eco 311S об'ємом 11л зеленого кольору
Термосумка Time Eco українського виробника з функцією холодильника. Підходить для збереження та транспортування продуктів харчування в спекотну погоду. Додайте до термосумку додатково акумулятори холоду, і до 12 годин, не переживайте за свіжість продуктів і прохолодних напоїв.
Сумка холодильник пошита з поліестеру, всередині термоізоляційний шар PEVA, сумісний з харчовими продуктами. Легко миється всередині і зовні.
Термосумка має дві зручні ручки і один довгий ремінь через плече. Ще є невелика кишеня для аксесуарів, столових приладів. По боках кишені-сіточки.
Доставка Новою Поштою по Україні 50-55 грн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 11 л |
| Колір | Зелений |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Термоізоляційний шар | PEVA |
| Розміри | |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴
- Спосіб упаковки: п/е пакет






