
Сумка холодильник Time Eco 3006 об'ємом 6 літрів
Зручна невелика термосумка з надійного матеріалу, поліестеру. Всередині водонипроницаемая підкладка з алюмінієвого термопласту.
Сумка холодильник синього кольору з салатовою вставкою. Має ручку для транспортування в руці, а також ремінь через плече.
Доставка Новою Поштою по Україні 50 грн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 6 л |
| Вага | 200 г |
| Колір | Синій |
| Час збереження температури | 10 годин |
| Матеріал | Поліестер |
| Щільність матеріалу | 420 ден |
| Стан | Новий |
| Термоізоляційний шар | PEVA |
| Розміри | |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 14 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498 ₴
- Спосіб упаковки: п/е пакет




