
Вибираючись на пікнік, не забудьте взяти із собою Термосумку Ranger HB5-18Л — ізотермічним оздобленням.
Ця модель спеціально розроблена так, щоби стоячи могли поміщатися 6 пляшок об'ємом 1.5 літра, що для великої компанії людей буде просто знахідкою. Велика термосумка з PEVA-матеріалів якої продукти збережуться свіжими, напоями прохолодними та все доїде до місця цілими та неушкодженими. Дуже зручна та практична сумочка для зберігання бутербродів. Має зручний ремінь для перенесення, через плече, з можливістю регулювання довжини або можна просто носити в руках.
Зовнішня частина пошита з міцного нейлону, внутрішня частина виготовлена з поліетиленвінілацетату, , яка еластичніша за низьких температур — PEVA не дубіє й не тріскає на морозі в місцях зламу. Під час виготовлення використовуються нешкідливі для життя та здоров'я матеріали, довговічні, прості в догляді. Термосумка Ranger HB5-18Л — дуже містка та велика. Додатково в передній частині передбачена кишеня на блискавці, Вам більше не потрібно думати, куди їсти дрібні речі ( ключі, гроші, телефон) і будуть захищені від втрати.
Характеристики:
— матеріал: Нейлон 600D, ізотермічний наповнювач, світловідбивні елементи;
— колір: оливковий; — розмір у розкладеному вигляді: 37,5х28х19,5 см (ВхДхШ);
— розмір термовідчинки: 36,5х26,5х18,5 см (ВхДхШ);
— товщина ізотермічного наповнювача: 6 мм;
— об'єм: 18 літрів;
— вага: 0,44 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 18 мл |
| Вага | 44 |
| Матеріал | Нейлон |
| Щільність матеріалу | 600 ден |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Термосумка |
| Вага | 0,4 кг |
| Розміри: | 38х28х19см |
| Розміри | |
| Ширина | 19.5 см |
| Висота | 37.5 см |
| Глибина | 28 см |
- Ціна: 579 ₴









