Човен надувний двомісна Bestway 61102 NE 211х115 см 2-х камерна, весла, ручний насос
1 200 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 941-87-44
📲- +380 (50) 441-87-44📲
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Двомісна Bestway надувний човен стане відмінним розвагою під час відпочинку біля річки або озера.
Відмінні риси цієї моделі:
- Човен приводиться в рух з допомогою легких пластикових весел
- Вона має м'яке плоске дно, на якому ви зможете зручно розташуватися
- Витримує навантаження до 186 кг, так що в човні зможуть плавати кілька людей відразу

Її можна використовувати як для риболовлі, так і для активного відпочинку на воді. Човен легка і компактна, так що його без проблем можна доставити в будь-яке місце.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гребна |
| Довжина | 211 см |
| Ширина | 115 см |
| Вантажопідйомність | 186 кг |
| Щільність матеріалу | 0.3 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Матеріал | Неармований ПВХ |
| Тип дна | Надувне |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Вага | 4.8 кг |
| Особливості | Насос, Кочети, Розбірні весла |
| Стан | Новий |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 51 см |
| Ширина у складеному вигляді | 15 см |
| Висота в складеному вигляді | 37 см |
| Весла | |
| Весла | Пластик |
| Довжина весла | 124 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴









