


Лампа для кемпінгу V50 кемпінговий ліхтар в намет акумуляторний
490 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (68) 941-87-44
📲- +380 (50) 441-87-44📲
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Лампа для кемпінгу V50 - яскрава світлодіодна лампа, яка стане незамінним помічником під час відпочинку на природі, у дворі або на дачі.
Живлення кемпінгової лампи здійснюється від вбудованого акумулятора, який заряджається від кабелю USB-micro (йде в комплекті).
Світлодіодний світильник має кріплення у вигляді гачка, його можна використовувати в будь-якому місці, наприклад, підвісити на гілку дерева або прикріпити в наметі.
Підвісна лампа зручна у використанні, має 2 режими свічення (яскравий і економний).
Час роботи після повної зарядки становить 3 - 4 години.

Характеристики:
Потужність: 5 Вт;
Світловий потік: 400 (лм)
Живлення: акумулятор;
Матеріал: АБС-пластик;
Колір білий.
Комплектація:
Світильник, кабель USB, коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Час роботи | 4 годин |
| Тип живлення | USB-порт комп'ютера, Акумулятор |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Режими роботи ліхтаря | Інтенсивний, Зберігаючий |
| Світловий потік | 400 лм |
| Тип заряду | USB |
| Довжина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Ширина | 8 см |
| Товщина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴


