
Термосумка для їжі Weyoung – це обов'язкова покупка для любителів пікніків на природі та поїздок. Адже в сумці і теплі, і холодні продукти зберігатимуть свою температуру та свіжість.
Об'єм термосумки - 15 літрів. Розмір у розкладеному вигляді:
- довжина – 31 см
- ширина – 20 см
- висота - 27 см

Ця модель дуже зручна відразу з трьох причин:
- Завдяки невеликим габаритам сумка виглядає компактно. Але всередину все одно поміститься чимало продуктів. Тож пікнік на невелику компанію ви легко організуєте.
- Довжину ремінця через плече можна зручно та швидко відрегулювати під будь-яке зростання.
- У бокових кишенях можна зручно посортувати все необхідне, щоб кожна дрібниця була під рукою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 15 л |
| Час збереження температури | 5 годин |
| Вага | 560 г |
| Особливості термосумки | Вологозахист |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 31 см |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴










