
Термокружка Ranger Expert об’ємом 0,35 L Black (Арт. RA 9930)
Новітня технологія 4-го покоління, зберігає тепло:
Термос з подвійними стінками, надійної терморегуляції і герметизації довго зберігає теплодовгий період часу:
Якщо залити кип’яток то температура води буде за :
- 4 години – 71 градус
- 6 годин- 66 градусів
- 12 годин- 53 градуси
Матеріал: харчовий пластик, нержавіюча сталь;
- – Колір: чорний
- – Розмір: 6х6х2 см
- – Вага: 165 г
Термокружка Ranger Expert 0,35 L Black – це незамінна річ для активних людей, які завжди у русі. Улюблені напої завжди були під рукою. З термокружку Ranger - це легко, вона буде вам у нагоді на прогулянці та під час подорожі на авто. Поспішаєте на роботу, а часу для того щоб випити чаю або кави не має, залийте напой у термокружку та беріть з собою. Ідеально підходить для збереження напоїв гарячими або холодними.
Основна перевага даної моделі, це її компактність та легкість. Виготовлена за новітньою технологією формування потоком.
Завдяки новітнім технологіям виробництва, вдалося домогтися збільшення об’єма на 15% та зменшити вагу на 30%, при цьому не втративши жодних температурних властивостей.
Термокружка Ranger Expert 0,35 L виглядає ззовні, як маленька та крихітна, але на справді дуже містка, обсяг 0,35 літра, навіть не віриться, що стільки увійде, але це насправді так. Доволі велика кружка чаю або кави поміститься у даній моделі.
Має надлихку вагу всього 165 грам, у порівнняні з іншими схожими моделями які важать 267 грам
В даній моделі використовується нержавіюча сталь 316 з додаванням молібдену, яка більш стіка до корозії, вискоих температур та агресивного середовища, такого як морська вода, або э безперервний контакт з рідиною яка пройшла хлорування. Внутрішня оболонка має безшовну конструкцію з полірованим анодуванням, деталі не містять бісфенол.
Дана марка сталі має більш високу якість та довговічність в порівнянні з моделями виготовленими зі сталі марки 304.
Термокружка не нагрівається зовні. Гарячі і холодні напої залишаються такими протягом довго періоду часу. Оптимізована конструкція ущільнення зводить до мінімуму тепловий потік. Корпус покритий порошковою фарбою, яка забезпечує високий захист поверхні від ушкоджень, подряпин і робить термос міцнішим і довговічним.
Проста у використанні відкидна кришка, котру можна відкрити однією рукою, за допомогою конпки- фіксатора, аби випадково не відкрити віксується застібкою.
Під час виробництва термосів використовується екологічно – безпечна і якісна сировина. Він повністю безпечний для людей і навколишнього середовища, не містить шкідливих BPA- речовин. Спеціально для цієї серії використовується нержавіюча сталь з Південної Кореї, яка має високу стійкість до механічних пошкоджень і є безпечною для здоров’я людей. Високоякісний пластик не містить бісфенол.
Зовнішнє покриття термоса захищає від ковзання в руці і надає стильний вигляд. Внутрішнє покриття додатково оброблено, що дозволяє його мити ретельно зсередини. Термокружка Ranger Expert 0,35 L легко поміщається в сумці або рюкзаку, або навіть в кармані куртки.
Характеристики:
- Матеріал: харчовий пластик, нержавіюча сталь
- Колір: чорний
- Розмір:6х6х20 см
- Обсяг: 0,35 літра
- Вага: 165 г

| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 350 мл |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Тип | Термокухоль |
| Матеріал корпусу термоса | Харчовий пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 60 см |
| Вага | 165 |
- Ціна: 599 ₴






