Підлогова вішалка — це ідеальна вішалка 3-в-1, з 2-рівневою просторою стійкою для взуття. Вона стане незамінним помічником у Вашому домі, а своїм неймовірним дизайном не те, що не зіпсує Ваш інтер'єр, а привнесе в нього нотки пікантності.
Переваги:
- Під одягом на полицях вішалки зручно зберігати взуття, аксесуари та інші предмети;
- Акуратна та проста відкрита структура дає змогу легко зберігати та витягувати весь ваш одяг;
- Просте встановлення без свердління, без електроінструментів;
- Не займає багато місця, розміститься в будь-якій кімнаті;
- Таку вішалку для одягу можна перемістити в іншу кімнату.
Підлогова вішалка — чудова альтернатива накопиченню в шафах! Особливо це актуально для малогабаритних квартир, де постійно бракує простору для зручного розміщення одягу.
Основне завдання стійки для одягу: зберегти форму відпрасованого одягу максимально довго. Крім того, тепер Ваш одяг не захаращуватиме стільці, пуфики, тумбочки, а акуратно буде висіти на вішалці.
Характеристики:
- Кольори: чорний;
- Матеріал: метал;
- Довжина: 60 см/23,6 дюйма;
- Ширина: 35 см/138 дюйма;
- Висота: 170 см/6,9 дюйма.
Комплектація:
- Половий вішак для одягу Corridor Rack;
- Інструкція;
- Упаковки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Гачки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Довжина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 734 ₴






