

Зимові санки TATRA червоні
2 445 ₴
- В наявності
- Код: 5905197095806
+380 (68) 941-87-44
📲- +380 (50) 441-87-44📲
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Бренд: Prosperplast (Польща)
- Тип: пластикові
- Колір червоний
- Матеріал: корпус - пластик та металеві полозья
- Розміри (ДхШхВ): 109х40х31 см
- Вага: 3 кг
- Гарантія: 3 місяці
- Розміри упаковки (ДхШхВ): 110х40х31 см
- Упаковка: п/е пакет
Санки пластикові Tatra – це відмінний вибір для зимових катань. Санки виготовлені із міцного пластику, який витримує значне зниження температури. Добре ковзають, легкі.
За допомогою мотузки з ручкою дуже зручно пересувати.
Спинка в комплект не входить.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 109 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 31 см |
| Маса | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Оснащення | Спинка |
| Макс. навантаження | 80 кг. |
| Розміри паковання (ДхШхВ) | 110х40х31 см |
| Матеріал санок | Пластикові |
| Тип санок | Санки |
| Гарантія міс. | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 445 ₴


