Ручка для санок Snower, синя
165 ₴
- В наявності
- Код: 4820211100667BLUE
+380 (68) 941-87-44
📲- +380 (50) 441-87-44📲
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд: Snower (Україна)
Розміри: 90*35*11 см
Вага: 0,8 кг.
Матеріал: сталева труба
Колір: синій
Гарантія: 6 місяців
Упаковка: п/е пакет
Розміри упаковки (Ш*В*Г): 36*91*12 см
Ручка-штовхач для зимових санок, сумісна з модельним рядом металевих санок ТМ Snower.
Легко приєднується і від'єднується від каркаса санок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Ручка-штовхач |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 90 см |
| Маса | 0.8 кг |
| Ширина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Матеріал | Сталь |
| Розміри паковання (Ш*В*Г) | 36*91*12 см. |
| Тип | Ручка для санок |
| Упаковка | п/е пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴


