Вуличний LED світильник на сонячній батареї – це зручне, ефективне та екологічне рішення для вуличного освітлення.
Переваги:
- Яскраве LED освітлення
- Проста установка
- Водонепроникний
- Заряджається від сонця
- Є датчик руху
Світильник вольфрамовий є ефективним та екологічно чистим рішенням для освітлення відкритих просторів. Він використовує сонячну енергію для живлення та забезпечує яскраве та надійне освітлення в нічний час.
Цей світлодіодний ліхтар із датчиком руху забезпечує яскраве світло та рівномірне освітлення. Він ідеально підходить для підсвічування тротуарів, садових доріжок, патіо та інших вуличних областей.
Характеристики:
- Тип: вуличний світильник
- Матеріал: пластик
- Джерело живлення: Сонячна батарея
- Колір висвітлення: жовтий
- Сонячна панель: 2V 100mAh
- Вологозахист: IP 56
- Напруга: 5В
- Час освітлення при повному заряді акумулятора: до 6 годин
- Розмір: 149х144х47 мм
Комплектація:
- Ліхтар на сонячних батареях
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Ліхтар |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для освітлення сходів, Для освітлення терас та балконів, Для освітлення вхідних дверей та воріт, Для освітлення ганку, Для освітлення навісів та альтанок, Для зовнішнього освітлення будівель |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип живлення | Акумулятор, Сонячна батарея |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Довжина | 14.4 см |
| Висота | 14.9 см |
| Ширина | 4.7 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ламп | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 348 ₴





