


Дренажний масажер скребковий для ліфтингу обличчя
433 ₴
303 ₴
- В наявності
- Код: LY401
+380 (68) 941-87-44
📲- +380 (50) 441-87-44📲
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
- Скребок дошка, вібраційний масаж + 42 ℃ постійної температури гарячого компресу, м'яко до тіла тканина забезпечить комфорт вашому здоров'ю, так що ви можете насолоджуватися
- Ефективно покращує циркуляцію крові, відкриває Глибокі закупорки, знімає фізичну втому та розслаблює м'язи.
- 3 режими Прогрівання вібрації Вібрація + режим нагрівання, 9 програм інтенсивності вібрації, ви можете вибрати
- Застосовується до багатьох частин тіла, як, наприклад, плечі, спина, живіт, ніг, масаж голови та догляд за шкірою обличчя.
- USB зарядка, дизайн, 90 хвилин час роботи від акумулятора, дозволяє вам насолоджуватися Професійний зісковзування масажу в будь-якому місці та у будь-який час У будь-якому місці.
- 20-хвилинний таймер після 20 хвилин користування, машина автоматично відключиться, таким чином, щоб уникнути навантаження на шкірі, спричинені тривалим використанням.
Технічні характеристики:
- Матеріал: АБС-пластик + Полікарбонат
- Колір: темно-зелений
- Номінальна напруга: 3,7 V
- Номінальна потужність: 1,8 W
- Тип батареї/Ємність: літієва батарея 680 мАг
- Час зарядки: 1,5-2 год
- Час роботи: близько 90 хвилин
- Розміри виробу: 9,5*8*2,5 см
- Розмір малої коробки: 16*12,5*4 см
Комплектація
- 1 * Дренажний масажер
- 1 * USB кабель для заряджання
- 1 * Посібник користувача англійською та китайською мовами
- 1 * пакувальна коробка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електричний масажер |
| Функціональність масажера | Вібраційний масаж |
| Область застосування | Обличчя, Шия, Тіло, Ніс, Лоб, Підборіддя |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 9 |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 303 ₴


