


Стійка СТАЛЬНА вішалка для одягу та взуття підлогова з перекладиною Black 173 см.
671 ₴
- Немає в наявності
- Код: CLBL16
+380 (68) 941-87-44
📲- +380 (50) 441-87-44📲
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Вішалка-стійка для одягу сталева з перекладиною (75/173/42 см)
Зручний і компактний вішак від Single Pole обладнаний коліщатками, що дає змогу пересувати її в будь-яке місце без зусиль. Стильний і міцний дизайн чудово підійде до інтер'єру будь-якої квартири.
ХАРАКТЕРИСТИКА:
Тип — телескопічна стійка-вішалка;
Матеріал — метал, пластик;
Розміри (В х Ш х Г) – 173х75х42 см;
Коліщатка;
Допустима вага — до 30 кг;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Тип опор | Коліщата |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 173 см |
| Глибина | 42 см |
| колір | Чорний |
| Ширина | 75 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 671 ₴


