Двоконфоркова електроплита стане легким рішенням для літнього дачного будинку. За допомогою такого компактного кухонного приладу, як ви зможете легко приготувати їжу на поточний день.
Плиту Rainberg RB-999 можна легко транспортувати в будь-яке місце, адже її працездатність залежить виключно від наявності електроживлення. Регулювати працездатність плити можна за допомогою механічного перемикача. Емалеве покриття плити надає їй привабливості в очах тих користувачів, які віддають перевагу класичному оформленню побутових приладів.
Перевага електроплити Rainberg RB-999:
- Ергономічний дизайн та компактність
- Покриття варильної поверхні виготовлене з нержавіючої сталі.
- Закрита спіраль
- Легко чиститься
- Електрична варильна поверхня
- Світловий індикатор роботи
- Різні ступені нагріву
- Прогумовані ніжки
- Управління механічне
- Зашита від перегріву
- Регульований термостат
Функції:
- Електроплита на подвійну конфорку
- Тип керування: механічне
- Потужність конфорок: 2400 Вт (1200 Вт + 1200 Вт)
- 2 плоскі нагрівальні елементи
- Світловий індикатор (увімкнення/вимкнення)
- Легко чиститься завдяки емальованій білій поверхні.
- Кількість режимів: 5
- Харчування: 220 Вольт
Габаритні розміри
- Висота 51.0 (мм)
- Ширина 410.0 (мм)
- Глибина 230.0(мм)
- Вага 1,34 (кг)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Розташування конфорок | центральне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 51 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Вага | 1.34 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 979 ₴





