Косметичка органайзер зі знімними перегородками дорожній портативний б'юті кейс із ручкою MA-454
1 159 ₴
1 029 ₴
- В наявності
- Код: NNMA454
- +380 (50) 441-87-44📲
Косметичка органайзер зі знімними перегородками портативна дорожня сумка для косметики
Портативна дорожня косметичка виготовлена з міцної тканини і має підкладку з нейлону, водостійка, стійка до ударів, зносостійка і легко чиститься. Простий та лаконічний дизайн, ідеальний розмір для подорожей. Внутрішнє відділення косметички можна регулювати, переміщуючи перегородки.
Косметичка також оснащена спеціальними кишенями для кистей та відділенням на блискавці, щоб усі ваші речі були в порядку. У косметичці є відділення великої місткості для різних косметичних засобів та інструментів для макіяжу, таких як губна помада, тіні для повік, рум'яна, кисті для макіяжу, приналежності для гоління та інструменти для нігтів.
Сумка-органайзер має зручну та міцну ручку для комфортного переміщення, а також подвійну блискавку, яку можна відкрити в обох напрямках. Робить вашу подорож зручнішою.
Дорожня косметичка підходить як жінкам, так і чоловікам.
Органайзер можна використовувати не тільки для догляду за шкірою та макіяжу під час подорожі, але також для тих, хто займається малюванням або просто використовувати в домашніх умовах.
Переваги:
- Знімні перегородки
- Місткий органайзер
- Мобільна за рахунок ручки, зручна для подорожей
Характеристики:
- Відділення зі знімними перегородками: 7
- Кишені для кистей: 4
- Відділення на блискавці: 1
- Розмір:
- Косметичка – 25,5х23х9
- Відділення зі знімними перегородками загальна площа 23х20, 5х7, 5 см
- Кишені для пензлів - глибина у площині 10 см, ширина відділень 5см
- Відділення на блискавці - глибина у площині 22 см, ширина блискавки 16см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Б'юті-кейс |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 029 ₴











