Лампа на підставці led lotus lantern 2 Дисколампи, Нічник
Коли хочеться додати яскравості різнобарвних барв і святкового настрою, просто увімкніть цю обертову кулю. Спостерігаючи за танцями кольорових вогників, легко впасти в якусь подробицю трансу. Світіння запаморочить голову та створить атмосферу веселощів. Якщо додати улюблену заводну музику, вийде справжня дискотека.
Сама куля невеликих розмірів. Він кріпиться на підставці золотистого кольору. Разом із підставкою його висота (як і діаметр) — приблизно 12 сантиметрів. 3 різнобарвних світлодіоди розміщуються всередині кулі. Їхнє світло заломлюється через опуклість на поверхні. Куля під'єднується до мережі, з заднього боку виведений шнур із вилкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колір | Жовтий |
| Тип | Нічник |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір плафона | Жовтий |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Напруга живлення | 220 В |
| Форма світильника | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Діаметр | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336 ₴




