



Буз-бар GLADIATOR H15 43см 3 вудилища
539 ₴
- В наявності
- Код: GL8163
+380 (68) 941-87-44
📲- +380 (50) 441-87-44📲
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Буз-бар Gladiator H15 — практичний і надійний аксесуар для організації риболовлі, який дозволяє зручно розмістити до трьох вудилищ одночасно. Ідеально підходить для фідерної та коропової ловлі. Виготовлений із легкого та міцного алюмінію, буз-бар забезпечує стабільність конструкції без зайвого навантаження. Має фіксовану довжину 43 см, що оптимально підходить для компактного розташування снастей. Завдяки універсальному різьбленню сумісний із більшістю род-подів і стійок, а також дозволяє встановлювати електронні сигналізатори клювання та тримачі комля. Чорне матове покриття не створює відблисків на сонці, що важливо під час риболовлі, адже не відлякує рибу.
Переваги:
- на 3 вудилища
- легкий та міцний алюмінієвий корпус
- універсальне різьблення
- сумісність із род-подами та стійками
- можливість встановлення сигналізаторів і тримачів
- матове покриття без відблисків
- компактний і зручний у використанні
Характеристики:
- матеріал рама : алюміній;
- колір: чорний;
- кількість вудилищ: 3;
- розмір в розкладеному вигляді: 5х43х2 см (ВхДхШ);
- довжина: 43 см;
- вага: 0,3 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Тип | Буз-бар |
| Кількість вудлищ | 3 |
| Максимальна висота | 5 см |
| Максимальна довжина | 43 см |
| Ширина | 2 см |
| Особливості | Можлива установка електронного сигналізатора |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 539 ₴


