Сумка холодильник Thermos American обьемом 19л
Функціональна термосумка американського бренду Thermos виготовлена з нейлону та полістиролу. Завдяки цьому вона відрізняється високою міцністю, зносостійкістю, непромокаючими властивостями.
Внутрішній термошар IsoTec перешкоджає втраті температур крізь стінки. Термосумка має додатковий бічний клапан, через який легко діставати продукти або напої в пляшках. Основний робочий відділ закривається на блискавку. Довга ручка-ремінь регулюється під ваше зручність.
Додатковий зовнішній кишеню можна використовувати під зберігання різних предметів, необхідних у поїздці. Щоб холод всередині термосумки зберігався довше, рекомендуємо придбати акумулятори холоду. З ними продукти підтримують своє свежое стан до 12 годин.
Доставка Новою Поштою по Україні 45 - 50 грн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Червоний |
| Об`єм | 19 л |
| Час збереження температури | 12 годин (з використ. акумуляторів) |
| Система ізоляції | IsoTec |
| Кишені для аксесуарів | Є |
| Клапан швидкого доступу | Є |
| Розміри | |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 32 см |
| Глибина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нейлон і полістирол |
- Ціна: 798 ₴
- Спосіб упаковки: П/е пакет






