Сумка холодильник Ezetil Travel in Style об'ємом 18л
Сумка холодильник німецької якості виконана з 600/420 D поліестеру, який прекрасно захищає вміст від впливу зовнішніх температур. Матеріал міцний, зносостійкий, не вицвітає на сонці.
Всередині термосумка холодильник складається з теплоізоляційного 8 мм матеріалу PEVA. Він перешкоджає втраті холоду вмісту через стінки. Додаткові кишені дозволяють зручно розмістити дрібні предмети, необхідні в дорозі. Також є зовнішня кишеня для смартфона.
Регульована ручка дозволяє носити сумку холодильник на плечі або в руках. Термосумка Ezetil (Німеччина) збереже температуру продуктів на кілька годин. Наявність додаткових акумуляторів холоду продовжує збереження температур до 12 годин.
Доставка Новою Поштою по Україні 45 - 50 грн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ezetil |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 18 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Вага | 640 г |
| Час збереження температури | 12 годин (з використ. акумуляторів) |
| Термоізоляційний шар | 8 мм |
| Внутрішній шар | Тканина PEVA |
| Кишені для аксесуарів | Є |
| Клапан швидкого доступу | Є |
| Розміри | |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 36 см |
| Глибина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Темно-синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴
- Спосіб упаковки: п/е пакет



