Сумка холодильник Ezetil Holiday об'ємом 14л блакитного кольору
Термосумка Ezetil Holiday надійно захистить продукти харчування від впливу зовнішніх температур. З використанням двох акумуляторів холоду на 400 мл можна зберегти охолоджені продукти до 12 годин.
Зовнішній матеріал сумки - щільний поліестер (без полівінілхлориду), відображає вплив навколишнього середовища. Термоізоляційний шар, товщиною 0,5 см - максимально зберігає температуру всередині сумки.
Ezetil Holiday - яскрава лінійка модних термосумок німецького бренду. Вони легкі і зручні, просто чистяться. Абсолютно безпечні для транспортування продуктів харчування.
Доставка Новою Поштою по Україні 45 - 50 грн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 14 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Вага | 270 г |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Термоізоляційний шар | 5 мм |
| Внутрішній шар | Тканина PEVA |
| Розміри | |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 25 см |
| Глибина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴
- Спосіб упаковки: п/е пакет





