Сумка холодильник Ezetil Holiday об'ємом 14л оранжевого кольору
Сумка холодильник фірми Ezetil створена з дотриманням всіх технологічних процесів з метою максимально довгої захисту продуктів від нагрівання. Якщо ви додатково отримаєте 2 акумулятора холоду, ви забезпечите надійний захист вмісту термосумки на період близько 12 годин.
Матеріал - якісний поліестер, який чудово відображає зовнішнє тепло. А шар термоізоляції утримує холод всередині, не даючи йому виходити назовні.
Термосумка Ezetil Holiday – ідеальний варіант для тих, хто переживає про збереження своїх продуктів на відпочинку. Яскраві кольори дозволяють вибрати термосумку на будь-який смак, як для себе, так і на подарунок.
Доставка Новою Поштою по Україні 45 - 50 грн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ezetil |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Помаранчевий |
| Об`єм | 14 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Вага | 270 г |
| Час збереження температури | 12 годин (з використ. акумуляторів) |
| Термоізоляційний шар | 5 мм |
| Внутрішній шар | Тканина PEVA |
| Розміри | |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 25 см |
| Глибина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴
- Спосіб упаковки: п/е пакет



