Сумка холодильник Igloo Cool об'ємом 9л з синіми вставками
Сумка холодильник на 9 літрів незамінна в поїздках за місто. Завдяки теплоізоляційному внутрішньому покриттю вона надійно зберігає холод продуктів, перешкоджаючи його виходу крізь стінки.
Термосумку зручно переносити на плечі за рахунок довгої ручки-ременя. Додатково можна доукомплектувати акумуляторами холоду. Разом з ними температура буде зберігатися до 12 годин.
Щільна чорна тканина відштовхує сонячне світло і при цьому не сильно брудниться. Ви з легкістю можете її відіпрати після використання на вулиці чи на природі. Термосумка Igloo Cool з синіми вставками відмінно підійде як для чоловіків, так і для жінок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igloo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Чорний |
| Об`єм | 9 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Вага | 200 г |
| Час збереження температури | 12 годин (з використ. акумуляторів) |
| Термоізоляційний шар | Алюмінієвий термопласт |
| Розміри | |
| Висота | 22 см |
| Ширина | 31 см |
| Глибина | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴
- Спосіб упаковки: п/е пакет




