Сумка холодильник 12л Thermos American
Якщо говорити про якості і практичності – це сумка холодильник Thermos American. Виконана з полістиролу і нейлону. Завдяки цьому термосумка дуже міцна, вологонепроникна і прекрасно піддається очищенню від зовнішніх забруднень.
Внутрішня термоізоляція виконана за допомогою системи IsoTec, що продовжує захист від нагрівання до декількох годин. Великий внутрішній відділ на блискавці має об'єм 12 літрів. Цього цілком достатньо для продуктів, розрахованих на невелику компанію або сім'ю.
Також є додатковий зовнішній кишеню, в якому зручно зберігати різні дрібниці. За рахунок довгої ручки термосумку зручно переносити на плечі або в руках. Відмінний варіант для особистого використання чи на подарунок другові.
Доставка Новою Поштою по Україні 45 - 50 грн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 12 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Час збереження температури | 12 годин (з використ. акумуляторів) |
| Система ізоляції | IsoTec |
| Кишені для аксесуарів | Є |
| Клапан швидкого доступу | Є |
| Розміри | |
| Висота | 29 см |
| Ширина | 25 см |
| Глибина | 18 см |
- Ціна: 699 ₴
- Спосіб упаковки: п/е пакет



