Сумка холодильник Time Eco 3015 SX об'ємом 15л
Зручна, практична, функціональна – це все про термосумку Time Eco, модель 3015 SX. Оптимальний розмір, щоб відправитися на природу невеликою компанією.
Матеріал термосумки - 600D поліестер. Він чудово миється, не вигорає, не пропускає вологу і температуру. Ідеальний вибір для сумки холодильника, яка використовується на пікніках і в поїздках. Доповніть сумку акумуляторами холоду, щоб зберегти температуру вмісту до 12 годин і більше.
Дві короткі ручки зручні в перенесенні сумки в руках. Щоб закинути її на плечі, є довгий ремінь, який легко регулювати під свій зріст. Зовнішній кишеню на блискавці зручний для зберігання дрібних предметів, сірників, серветок.
Доставка Новою Поштою по Україні 50 грн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 15 л |
| Вага | 350 г |
| Колір | Синій |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Матеріал | Поліестер |
| Щільність матеріалу | 600 ден |
| Стан | Новий |
| Кишені для аксесуарів | Є |
| Підкладка | Алюмінієвий термопласт |
| Розміри | |
| Ширина | 32 см |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴
- Спосіб упаковки: п/е пакет









