
Термосумка Ranger об'ємом 15 літрів
Ізотермічна сумка темно зеленого кольору. Місткий і в той же час компактна сумка холодильник пошита з нейлону, всередині термо наповнювач зі світловідбиваючими елементами. Надійний ізотермічний шар товщиною 6 мм, на довго збереже ваші свіжі продукти і прохолодні напої.
Термосумку можна носити в руках або з допомогою ременя на плече. Є зовнішній кишеню сіточкою.
Доставка Новою Поштою по Україні 50 грн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 15 л |
| Щільність матеріалу | 600 ден |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 22 см |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час збереження температури | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴







