
Сумка холодильник з набором для пікніка на 6 персон
Набір для пікніка Ranger допоможе вам комфортно відпочити на природі. Крім різноманітного комплекту столових приладів і посуду, всередині є великої термоотдел об'ємом 29 літрів. Він оснащений надійним ізотермічним шаром товщиною в 10 мм. Розміри термоотдела: висота 32,5 см, довжина 39 см, ширина 23 див.
Комплект посуду виготовлений з харчової сталі і якісного пластика, він включає:
✅ Пластикові контейнери: 3 шт
✅ Тарілки: 6 шт
✅ Келихи: 6 шт
✅ Чашки: 6 шт
✅ Ложки: 6 шт
✅ Вилки: 6 шт
✅ Ножів: 6 шт
✅ Ніж для хліба: 1 шт
✅ Солонка і перечниця (2в1): 1 шт
✅ Відкривачка, штопор, ніж (3в1): 1 шт
✅ Дощечка для нарізки: 1 шт
✅ Серветки: 6 шт
✅ Скатертину: 1 шт
✅ Термомешочки для пляшок: 2 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал посуду | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Вага сумки | 6.2 кг |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 50 см |
| Матеріал сумки | 600D Нейлон |
| Товщина ізотермічного наповнювача | 10 мм |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 38 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴











