
Зручна сумка холодильник українського бренду Time Eco. Для продовження періоду збереження продуктів в термосумці використовуйте акумулятори холоду. З допомогою 3-4 акумуляторів сумка холодильник буде підтримувати температуру вмісту до 12 годин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 15 л |
| Вага | 500 г |
| Колір | Сірий |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Термоізоляційний шар | PEVA |
| Розміри | |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴
- Спосіб упаковки: п/е пакет







