
Зручна сумка холодильник українського бренду Time Eco. Із застосуванням акумуляторів холоду термосумка збереже продукти і напої свіжими до 12 годин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 17 л |
| Вага | 700 г |
| Колір | Сірий |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Термоізоляційний шар | PEVA |
| Розміри | |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 31 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
- Спосіб упаковки: п/е пакет






